Hakkımızda

Röben üretimleri topraktan gelir ve % 100 doğaldır.

Christian E.A Lauw'ın 1855' te tuğlalardan etkilenerek Almanya'da kurduğu Röben Avrupa'da 11, ABD'de 5 fabrikası ile Almanya'nın en büyük özel tuğla üreticisi olup, yaklaşık 160 yıldır ilk günkü coşkuyla üretimine devam etmektedir.

Röben üretimleri topraktan gelir ve %100 doğaldır. Röben tuğla ve tuğla kaplamalarında, kiremitlerinde kireç, çimento gibi hiç bir bağlayıcı madde yoktur, %100 doğal kilin yüksek derece de fırınlanması ile formunu ve inanılmaz renklerini alır.

Röben Almanya‘nın en büyük özel tuğla firması özelliği ile yapıların gereksinimleri için hassas bir önseziye sahiptir, yenilikçi ve esnektir.

Yapılarınızı doğal ve kalıcı malzemeler ile tasarlamak istiyorsanız, ürün yelpazemiz 5.000‘den fazladır, farklı büyüklükler, biçimler, renkler ve yüzeyler içermektedir.

Tüm ürünlerin ortak yanı, en iyi kaliteyi temsil etmeleridir.

Bu geniş yelpazeye sahip ürünler , Kuzey Almanya‘nın Zetel bölgesinden yönetilerek, tüm dünyada distribütörler aracılığı ile satılmaktadır. Tüm Röben fabrikaları çevreci ve en modern teknoloji ile üretim yapmakta, aynı zamanda kalıcı ve yüksek kalite garantisi vermektedir. Röben fabrikalarında yeni ürünler, renkler ve yüzeylerin geliştirilmesi için sürekli bir çalışma vardır.

Yapıda kendi bireysel tasarımı ile iz bırakan Mimarlar, aynı zamanda ekonomiyi düşünen Yapı İnşaat Şirketleri ve Müteahhitler, kendi kişisel yaşam hayalini gerçekleştirmek isteyen Özel İnşaat Sahipleri, hepsi Röben'de kendilerine uygun ürünleri bulabilirler.

about-2

Müşteri Memnuniyeti

Eşsiz bir müşteri deneyimi yaratmayı amaçlar, hem satış öncesi hem de satış sonrası memnuniyeti öncelikli tutma.

İhtiyaç Analizi

İhtiyacınızı dinler, talebinizi olgunlaştırır ve size en uygun çözümü önerir ve tasarlarız.

Yüksek Kalite

Kaliteli ekipman, malzeme, işçilik ve deneyim ile size yüksek kalitede ürünler sunarız.

Bize Ulaşmak İçin Tıklayınız